Архів новин 2004 - 2012

Вітаємо з новою Бібліотекою!

Дата публікації: 25.05.2007, 15:12

Вітаємо з новою Бібліотекою! 24 травня відбулася довгоочікувана подія – відкриття Бібліотеки Тетяни та Омеляна Антоновичів

24 травня відбулася урочиста церемонія відкриття нової Бібліотеки Тетяни та Омеляна Антоновичів. З вітальним словом до могилянців звернулися: президент НаУКМА В`ячеслав Брюховецький,  президент Києво-Могилянської Фундації в Америці Марта Фаріон, співголова Ради Директорів Києво-Могилянської Фундації Америки, посол США в Україні (1993-1998 р.р) Вільям Міллер, Почесний доктор НаУКМА, Прем`єр-міністр Канади (1993-2003 р.р.) Жан Кретьєн, Почесний професор НаУКМА, академік НАН України, директор Інституту літератури ім. Т. Шевченка Микола Жулинський, Голова Спудейського Братства Богдан Пацкань та Голова Студентської Колегії Гліб Козак.

Переможці конкурсу «Кращий читач Бібліотеки-2007» лауреати Пропам`ятного ґранту Юрія Паславського Тамара Гуменюк (ФГН-1, спеціальність українська мова та література) та Антоніна Мужановська (МП-1, філологія) занесли до Бібліотеки першу книгу – требник Петра Могили. А учасники «живого ланцюга» - могилянці, благодійники проекту, гості НаУКМА  - передали до нового приміщення близько 2 тисяч книг.
Свято продовжилося екскурсією Бібліотекою Тетяни та Омеляна Антоновичів. Гості мали можливість оглянути виставку «Графіка української мови» (Абетка) відомого художника Василя Чебаника, виставку фотостудії НаУКМА «Як це було…» - хроніка ремонтно-реставраційних робіт (керівник Сергій Россінський). У приміщенні читальної зали послухати концерт Ансамблю старовинної музики НаУКМА (керівник Тетяна Трегуб), на площі перед Бібліотекою потанцювати разом з фольклорним гуртом "Божичі", скуштувати пиріжки з узваром. Закінчилося свято дискотекою від «Радіо КВІТ» та Студентської колегії НаУКМА.

Детальніше про свято, інтерв`ю з гостями та учасниками читайте у найближчому номері «Академічної панорами».