Архів новин 2004 - 2012

Переможець соцзмагань

Дата публікації: 05.06.2007, 16:23

Переможець соцзмагань. Студентка МП "Соціологія" Анна Атаман перемогла в конкурсі студентських наукових робіт із соціології

Ініційований Міністерством освіти та науки України Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із соціологічних наук 2006–2007 навчального року було проведено на базі Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля, де й проходила заключна конференція з фіналістами конкурсу 22 травня 2007 року.

Головував на конференції доктор соціологічних наук, проф. Борис Григорович Нагорний. На конференції було презентовано 14 робіт студентів-фіналістів із різних регіонів України.

Перше місце посіла Анна Атаман, студентка першого року навчання МП "Соціологія" з роботою на тему "Дослідження впливу політичних сил на натовп на Майдані незалежності під час Помаранчевої революції". Перемогу засвідчено дипломом.

Щиро вітаємо Анну, бажаємо нових перемог та успіхів у навчанні!