Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 19.06.2007, 17:16

Могилянська школа журналістики та Scripps College of Communication (Ohio University) проводять 25-30 червня 2007 року Літню школу “Нові медіа для української медіаіндустрії”

25-30 червня відбудеться Літня школа “Нові медіа для української медіаіндустрії”.

Учасники Школи зможуть отримати теоретичні знання та практичні навички у галузі нових медіа, ознайомляться зі специфікою роботи журналіста в умовах конвергентності, особливостями підготовки текстового та візуального контенту для різних типів медіа, а також для багатоплатформних медіа.

Учасниками літньої школи можуть стати журналісти українських медіа, викладачі журналістики та студенти старших курсів факультетів журналістики.

Викладачами Літньої школи є Джулі Елман (Огайський університет), Руслан Дейниченко (Могилянська школи журналістики), Юрій Панін (Могилянська школи журналістики), Максон Пуговський (Могилянська школи журналістики), Андрій Куликов, експерт проекту Євросоюзу-ТАСІС-Бі-Бі-Сі.

Ця щорічна літня школа є частиною співпраці Могилянської школи журналістики(НаУКМА) з Огайським  Університетом(США), що відбувається в рамках гранту Державного департаменту США.