Архів новин 2004 - 2012

Літня школя “Право в Німеччині”

Дата публікації: 21.06.2007, 15:36

Літня школя “Право в Німеччині”. ФПрН спільно з Гайдельберзьким університетом, університетом м. Майнц та Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) запрошує до участі

Оскільки європейська інтеграція є головним пріоритетом зовнішньої політики України, однією з основних складових цього процесу є адаптація національного законодавства до законодавства ЄС. В таких умовах актуальним для кожного правника є вивчення права Європейського Союзу та законодавств ключових країн-членів ЄС, до яких, безперечно, належить Німеччина.

Перша в Україні Літня школа “Право в Німеччинірозрахована для осіб, які зацікавлені у вивченні системи права Німеччини. До участі в Літній школі запрошуються викладачі, аспіранти та студенти старших курсів вищих юридичних навчальних закладів та юридичних факультетів ВНЗ України (конкурсний відбір).

У звязку з тим, що робочою мовою Літньої школи є німецька, від учасників вимагається рівень володіння нею не нижче за Mittelstufe.

Літня школа проводиться з 11 до 29 червня 2007 року в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

Протягом першого тижня (з 11 до 15 червня) викладачі Ґете-Iнституту в Україні запропонують учасникам курс вдосконалення німецької мови для правників. Наступні два тижні (з 17 до 30 червня) будуть присвячені вивченню європейського та німецького права. Заняття будуть проводитись професорами та викладачами Гайдельберзького університету, університету м. Майнц (Німеччина) та Інституту німецького права Ягеллонського університету (Краків, Польща).

Після закінчення Літньої школи, за умови успішного складання підсумкового іспиту, видається Сертифікат.

Участь в Літній школі є безкоштовною. Проїзд, проживання та харчування здійснюються за власний рахунок учасників Літньої школи або організації, що їх відрядила.

Для участі в конкурсі необхідно надати такі документи:

1. CV (українською мовою);
  2. анкету (німецькою мовою);
  3. мотиваційний лист (українською та німецькою мовами);
  4. один рекомендаційний лист від викладача права (для аспірантів та студентів);
  5. завірену ксерокопію: залікової книжки або довідку про оцінки за останні два роки навчання (для аспірантів та студентів); документу про вищу юридичну освіту (для старших викладачів та асистентів); диплому про науковий ступінь (для кандидатів наук). Копії завірити печаткою ВНЗ, в якому навчається чи працює кандидат для участі в Літній школі.

Кінцевий термін подання аплікацій - 25 травня 2007 року.

В разі необхідності, з кандидатами може бути проведена телефонна співбесіда.

Подання документів та консультації за адресою:

04070, м. Київ , вул. Г. Сковороди, 2

Національний університет «Києво-Могилянська академія», Факультет правничих наук

Літня школа “Право в Німеччині

Телефон: 425-60-73, телефон-факс: 463-71-09

Контактна особа: Косенко Людмила Василівна.