Архів новин 2004 - 2012

«Україна 3000»

Дата публікації: 26.06.2007, 16:35

«Україна 3000» оголошує початок проекту «Підтримка наукових досліджень студентів Національного університету “Києво-Могилянська академія”»

Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000»

Вимоги до кандидатів:
Заявки на участь у проекті можуть подавати студенти НаУКМА, що станом на вересень 2007 року будуть навчатися на ІІ-IV курсах бакалаврату або ІІ курсі маґістеріуму за спеціальностями:
* менеджмент в охороні здоров’я;
* культурологія
* історія
* соціальна робота
Студенти інших спеціальностей також можуть подавати заявки на участь у проекті за умови, що тема їхнього дослідження відповідає пріоритетам проекту.

Пріоритети:
Кандидати повинні подати на розгляд комісії короткі есе, де у стислій формі поставлено проблему наукового дослідження, що його кандидат планує реалізувати протягом року і захистити на своїй кафедрі у червні 2008 р., а також запропоновано методику та шляхи її висвітлення. Наукові роботи повинні торкатися таких тем:
* музейна справа;
* менеджмент у сфері культури;
* Голодомор 1932-1933 років;
* маркетингові дослідження у сфері медичних послуг для дітей;
* проблеми управління сучасним дитячим медичним закладом;
* телемедицина;
* медико-соціальна адаптація дітей з особливими потребами.

Загальна сума матеріальної допомоги: 2500 грн.

Кандидати повинні подати на розгляд комісії:
* есе до 3 ст. А4, що у стислій формі передасть основні ідеї майбутнього наукового дослідження кандидата;
* копії усіх сторінок залікової книжки (для магістрів – копію бакалаврського диплома та додатка з оцінками);
* рейтингову оцінку кандидата за попередній триместр;
* рекомендаційний лист від керівника запланованої курсової/дипломної роботи, де, зокрема, зазначається, що дослідження готується до захисту на відповідній кафедрі наприкінці навчального року;
* інформацію про додаткові кваліфікації чи відзнаки кандидата, сумісні із завданнями проекту (за бажанням).

Крайній термін подачі документів: 15 жовтня 2007 року.

Результати будуть оголошені: 1 листопада 2007 року.

Заявки можна відіслати поштою чи занести за адресою:
м. Київ, вул. Боричів Тік 22а, 04070
тел.: 467 6780, факс: 467 6791

Детальну інформацію про проект можна отримати на веб-сторінках:
www.ukraine3000.org.ua
www.ukma.kiev.ua