Архів новин 2004 - 2012

Вітаємо з початком нового 2007-2008 навчального року!

Дата публікації: 29.08.2007, 11:16

Вітаємо з початком нового 2007-2008 навчального року! Вже 16 рік поспіль Могилянка розпочинає навчальний рік урочистою церемонією Посвяти у спудеї НаУКМА 31 серпня

31 серпня запрошуємо на урочисту церемонію початку нового навчального року. Цьогоріч вона складається з двох частин – власне посвяти у спудеї 1210 вступників та інавґурації, згідно з рішенням Академічної конференції НаУКМА, новообраного президента Університету — професора, доктора філологічних наук Сергія Квіта. Перший президент відродженої Могилянки, професор, доктор філологічних наук, Герой України В’ячеслав Брюховецький віднині обійматиме посаду почесного президента НаУКМА та президента Міжнародного благодійного фонду відродження КМА. Почесний промовець урочистої церемонії — міністр закордонних справ України Арсеній Яценюк, почесний гість — міністр освіти і науки України Станіслав Ніколаєнко.

18:00 – інавґурація президента НаУКМА: церемонія передачі повноважень від ректора-засновника та першого президента Могилянки В’ячеслава Брюховецького новообраному президенту Сергію Квіту, професору, доктору філологічних наук; Урочиста церемонія Посвяти у спудеї НаУКМА.

19:00 - культурна програма:

- „Дім танцю” просто неба – майстер-клас старовинного європейського танцю під живу музику на автентичних інструментах. Танцмейстер — Олександра Стражник (Академічна площа НаУКМА).
- дискотека від студентського радіо «Квіт».
   Протягом дня працюватимуть:
- меморіально-художній музей І.-В. Задорожнього „Хата” (Галерея мистецтв ім. Олени Замостян, Культурно-мистецький центр НаУКМА, вул. Іллінська, 9);
- художня виставка „МАРГАМ СУНДАРАМ” — „ШЛЯХ КРАСИ” в рамках українсько-індійського фестивалю. Твори українських художників-космістів-індологів.

Навчальний рік для всієї університетської спільноти НаУКМА розпочинається 1 вересня о 9.00 відкритою інавґураційною лекцією Почесного професора університету Валерія Шевчука, відомого у світі письменника і вченого, на тему: «Загублена українська культура за 1000 років». Починаючи з 1992 року, могилянці мали можливість почути мовознавця Юрія Шевельова (США); географа-кліматолога Лоуренса Майсека (Канада); філософа Поля Рікера (Франція); історика Романа Шпорлюка (США); філософа Роланда Піча (Німеччина); поета Ліни Костенко (Україна); філософа Сергія Авєрінцева (Росія); філологів Івана Фізера (США) та Ярослава Розумного (Канада); відомого фахівця з питань стратегії та розвитку бізнесу Адріяна Сливоцького (США), поета, громадського діяча Дмитра Павличка (Україна), вченого зі світовим ім’ям, академіка НАН України Івана Дзюбу (Україна); відомого політолога, редактора видання "Газета виборча" Адама Міхніка.
     12.30 — Вітання Президента України Віктора Ющенка (Актова зала Культурно-мистецького центру НаУКМА, вул. Іллінська, 9). (Акредитація журналістів — у прес-центрі Секретаріату Президента України).
     3 вересня будемо раді бачити Вас об 11.40 на лекції-проповіді викладача Київської православної богословської академії УПЦ КП, прес-секретаря Київської Патріархії, кандидата богослов’я о. Євстратія «Християнська духовність – міцна основа українського суспільства» (Актова зала Культурно-мистецького центру НаУКМА, вул. Іллінська, 9).

Будемо раді, якщо Ви завітаєте на наше могилянське свято!