Архів новин 2004 - 2012

“Журналістика цифрового майбутнього”

Дата публікації: 07.09.2007, 10:42

“Журналістика цифрового майбутнього”. Могилянська школа журналістики (НаУКМА) та Благодійний Фонд “Розвиток України” - корпоративний фонд СКМ (Систем Кепітал Менеджмент) започатковують нову програму

Метою програми “Журналістика цифрового майбутнього” є навчання молодих журналістів – лідерів ньюзрумів майбутнього – шляхом долучення їх до цифрової культури нових медіа.

Слухачі отримають знання та навички, необхідні  для роботи у мультиплатформному середовищі.

Безпрецедентність цієї навчальної Програми обумовлена фокусом на цифрових технологіях збирання, обробки та розповсюдження інформації.

Програма розрахована на молодих журналістів, що вже мають вищу освіту (бакалавр, спеціаліст або магістр – необов’язково журналістики) та 1-3 роки досвіду роботи у медіа.

Ця Програма для тих, хто після її завершення хоче бути:
- журналістом з навичками роботи в будь-яких медіа - "універсальним" журналістом, що швидко пристосовується до будь-яких платформ збору, обробки та розповсюдження інформації
- технологічно обізнаним працівником цифрового ньюзруму, що може працювати на будь-якій ділянці виробничого ланцюга
- спеціалістом, що відповідає вимогам глобального медіаринку
- лідером і має бажання кар'єрно зростати від журналіста до редактора та майбутнього керівника редакції

Навчання відбуватиметься протягом 10 місяців (листопад 2007 – липень 2008) у вигляді тижневих модулів, кожен з яких  присвячений різним аспектам/проблемам  вироблення контенту та його розповсюдження серед аудиторій.

Докладна інформація про Програму та аплікаційна форма– на сайті www.dfj.org.ua