Архів новин 2004 - 2012

В рамках фестивалю «Маргам Сундарам» – «Шлях Краси»

Дата публікації: 17.09.2007, 13:02

В рамках фестивалю «Маргам Сундарам» – «Шлях Краси» відкривається виставка «За маршрутом Майстра»

Вперше в Києві

19 вересня 2007 року о 14.00
в Галереї мистецтв ім. Олени Замостян
Національного університету «Києво-Могилянська академія»
відкривається виставка
«За маршрутом Майстра»

авторські фотографії
індолога, філософа, віце-президента Міжнародного центру Реріхів,
генерального директора Музею імені М.К. Реріха (Москва),
академіка Російської академії природничих наук,
Російської академії космонавтики ім. К.Е.Ціолковського,
Російської екологічної академії,
заслуженого діяча культури РФ

Людмили Василівни Шапошникової

Також у програмі 19 вересня:
з 10.00 до 18.00круглий стіл «Спільні джерела індійської та української культур в контексті нового космічного мислення»; прозвучать доповіді та виступи науковців, громадських та культурних діячів (4-й поверх);
з 10.00 до 11.00презентація фотовиставки «Реріхівськими шляхами Гімалайської Індії» та експедиційного методу дослідження исторії та культури народів: фотодокументи з архіву МЦР та Українського Реріхівського товариства, авторські фотографії учасників експедицій 2005–2007 рр. за маршрутами Реріхів (4-й поверх).

Заходи фестивалю відбуваються в межах проекту «Від Карпат до Гімалаїв» Міжнародної громадської організації «Українське Реріхівське товариство», який підтримано Комітетом з питань культури і духовності Верховної Ради України, Посольством Республіки Індія в Україні та посольством України в Індії, іншими організаціями.

Виставки працюватимуть до 5 жовтня 2007 року
за адресою: вул.  Іллінська, 9, Культурно-мистецький центр
Національного університету «Києво-Могилянська академія»
Вхід вільний.