Архів новин 2004 - 2012

19 вересня KMBS проводитиме

Дата публікації: 18.09.2007, 14:54

19 вересня KMBS проводитиме Інтернет-конференцію та презентацію проекту innovations.com.ua

З 12:00 до 13:00 на Інтернет-порталі innovations.com.ua
відбудеться Інтернет-конференція з Сергієм Гвоздьовим, викладачем KMBS з операційного менеджменту та ТОС.
Конференція присвячена темі: «Логічно, Ватсон!» (питання впровадження Теорії Обмежень (ТОС) на практиці).
Свої запитання Ви можете ставити вже зараз!

О 18:30 в приміщені Києво-Могилянської Бізнес-Школи ( Волоська 8/5, 4 поверх) проходитиме презентація проекту innovations.com.ua.
На презентації Ви матимете можливість дізнатись про сучасний підхід до інновацій в управлінні та науці на майстер-класах Павла Шеремети [декан KMBS] з темою «Інновації як єдиний порятунок української економіки» та Віктора Кириленка [керівник проекту «Наука, технології та довкілля» British Council] на тему «Наука і бізнес- чи можливий успіх поодинці».
Для участі необхідно обов’язково зареєструватися, відіславши коротке повідомлення на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. [Ірина Тимощенко] до 18:00, 18 вересня

Детальніше про проекти TOC від kmbs: http://kmbs.com.ua/toc

Успіхів та натхнення!