Архів новин 2004 - 2012

Центр польських і європейських студій НаУКМА

Дата публікації: 26.09.2007, 11:12

Центр польських і європейських студій НаУКМА запрошує до участі у новому проекті

Запрошує до участі у новому проекті:

«Розбудова польських і європейських студій в НаУКМА»

1.     Дискусії про Європу і навколо Європи

Щовівторка о 16.30, ауд. 5-104.

Міждисциплінарний науково-дослідницький семінар для студентів маґістеріуму та бакалаврату, присвячений  українсько-польсько-європейському вивченню історії, літератури, мистецтва, політики.

Учасники семінару:

Р. Нич, Р. Бріггс, Н. Яковенко, О. Гнатюк, М. Кірсенко, В. Моренець, К. Диса, Д. Айдачич, Є. Рибалт, Р. та П. Журавські вель Граєвські, Г. Мотика, Д. Бовуа,    Л. Фінберг, С. Яковенко, Л. Адамський.

Захід завершиться конкурсом есеїв на тематику проведених семінарів. Найкращі роботи буде розміщено на веб-сторінці ЦПЄС та презентовано на подальших семінарах Центру.

1. Лекція-семінар професора Ягеллонського університету, дослідника історії сучасної польської літератури, історії доктрин і літературознавчих ідей у європейській традиції Ришарда Нича «Антропологія літератури - культурна теорія літератури - поетика досвіду»

Відбудеться 1 жовтня (понеділок) о 16.30. ауд. 1-217.

1. Лекція-семінар професора Коледжу Усіх Святих Оксфордського університету, дослідника історії релігії, народних вірувань і відьомства Європи, а також історії Франції ранньомодерного часу Робіна Бріггса «Реформування християнства і «відчарування світу»»

Відбудеться 2 жовтня (вівторок) о 16.30. ауд. 5-104.

4.     Конкурс науково-дослідницьких проектів

Переможці конкурсу (3 особи) отримають фінансову підтримку від Центру на поїздку до Вроцлава, де матимуть нагоду працювати у відомій вроцлавській бібліотеці Оссолінеум, відвідають Вроцлавський університет, проживатимуть в одному з найгарніших середньовічних замків Польщі. Поїздка відбудеться 21-28.10.2007 р.

До участі у конкурсі заохочуються студенти 4-го курсу бакалаврських і 2-го року магістерських програм

Для участі у конкурсі потрібно подати:

-        Проект Вашого дослідження з чітким обґрунтуванням мети поїздки;

-        CV;

-        Копію першої сторінки закордонного паспорту.

Учасники конкурсу повинні мати рівень знання польської мови, необхідний для роботи у бібліотеці

Результати конкурсу будуть відомі 15 жовтня 2007 р.

5.     «Мальовнича Україна: wizja polska та українське бачення»

Фотоконкурс!!!

Для участі у конкурсі:

-       зайдіть на http://www.pinakoteka.zascianek.pl/Orda/Index.htm;

-       запам’ятайте, що намалював Наполеон Орда (Волинь, Поділля, Галичина...);

-       сфотографуйте, що намалював Наполеон Орда;

-       принесіть зроблені фотознімки (21x30; і на цифр. носії або плівці) та історичну довідку (до 1000 знаків) про місцевість у кімн. 5-108 до 02.11.2007 (здавати Олені Бетлій щовівторка о 15-16.30, щоп’ятниці о 12.00-15.00);

-       3 автори, чиї роботи будуть визнані найкращими, отримають премії (відповідно 100, 80, 50 одиниць європейської валюти)

Центр польських і європейських студій НаУКМА

Керівник Центру - д-р Тетяна Дзядевич