Архів новин 2004 - 2012

Тетра Пак Україна – Школа охорони здоров’я НаУКМА

Дата публікації: 02.10.2007, 19:22

Тетра Пак Україна – Школа охорони здоров’я НаУКМА. Компанією Тетра Пак Україна запроваджено Ґрантовий фонд для слухачів маґістерської програми «Менеджмент в охороні здоров’я»

Філософія співпраці – довіра, відкритість, поступ

Компанією Тетра Пак Україна запроваджено Ґрантовий фонд для слухачів маґістерської програми «Менеджмент в охороні здоров’я» - ще один важливий партнерський суспільно-вагомий проект. Таким чином компанія продовжує традицію тісної співпраці з університетом.

Першими стипендіатами Ґрантового фонду у 2007-2008 навчальному році стали  слухачі програми Федір Байор, Ірина Ткачук, Віра Романюк.

Відзнака стипендіатів та оголошення напрямів співпраці відбудуться в рамках проведення  Дня Школи охорони здоров’я в середині листопада 2007 року.