Архів новин 2004 - 2012

З Днем Академії, дорогі Могилянці!

Дата публікації: 14.10.2007, 19:36

З Днем Академії, дорогі Могилянці! Щиро вітаємо з 16-ою річницею НаУКМА! Зичимо всім добра і щастя, здоров'я і наснаги, успіхів у всіх починаннях і справах, подолання всіх перешкод на шляху до процвітання нашого Університету!

Традиційно 15 жовтня, НаУКМА святкує свій день народження. Саме в цей день 1615 року київська шляхтичка Галшка Гулевичівна відписала свої немалі маєтності на влаштування монастиря і школи для дітей «всякого стану і чину», з якої з часом і постала славетна Києво-Могилянська Академія - найстаріший вищий навчальний заклад України.

Нинішня Могилянка –  один із найпрестижніших університетів країни, який дуже динамічно розвивається. Саме Могилянка стала піонером впровадження принципів Болонського процесу в Україні, ініціатором формування третього рівня освіти – PhD програм Європейського простору вищої освіти, активно впроваджує гасло «Наука робиться в університетах». Цьогоріч Києво-Могилянська Академія вибрала нового президента — професора Сергія Квіта, відкрила Бібліотеку Тетяни та Омеляна Антоновичів і планує першим з українських ВНЗ увійти до когорти 500 кращих університетів світу.

Здобутки й досягнення, перемоги і нагороди, наукові дослідження та відкриття нових програм – все, чим жила Могилянка протягом цього року, можна дізнатися на урочистому зібранні могилянців.

Ще одна знакова подія, що відбудеться цього дня  – віншування ректора-засновника, першого президента відродженої Академії В’ячеслава Брюховецького та вручення йому іменного президентського клейноду — відзнаки Почесного Президента НаУКМА.

Крім того, в День Академії за традицією оголосять переможця конкурсу на здобуття гранту Андрія Сивоконя «За кращий проект у НаУКМА із залучення коштів на розвиток університету».

У ПРОГРАМІ:
13.00 – акція «Чистий Сковорода»
Організатор – Спудейське братство НаУКМА,Театральний центр НаУКМА
Контрактова площа, пам’ятник Г.Сковороди
16:00 – Урочисте зібрання могилянської громади
16:40 – Вітання могилянцям: концерт гурту «Піккардійська Терція»
Актова зала, Культурно-мистецький центр НаУКМА, вул. Іллінська, 9
з 18:00
Вечірка для викладачів та співробітників
Культурно-мистецький центр НаУКМА, вул. Іллінська, 9
Студентська дискотека, виступи студентських колективів, пригощання
Організатор – студентський оргкомітет
1-е академічне містечко НаУКМА, вул. Сковороди, 2
До Дня Академі ї:
19:00 – Прем’єра вистави:
Театральний центр НаУКМА, фольклорний гурт «Божичі»,
Ансамбль старовинної музики НаУКМА презентують
виставу «Аз» за києво-могилянською драмою XVII ст.
«Ужасная ізміна сластолюбиваго житія...». Режисер Андрій Приходько
Культурно-мистецький центр НаУКМА, 2-ий поверх, вул. Іллінська, 9
Художня виставка «Київ. До вимоги».
Живопис, графіка Олега Татаринова та Марини Жмурко
Галерея мистецтв ім. Олени Замостян,
Культурно-мистецький центр НаУКМА, вул. Іллінська, 9
Фотовиставка “Академія”