Архів новин 2004 - 2012

Найщиріші привітання!

Дата публікації: 16.10.2007, 12:15

Найщиріші привітання! Випускниця НаУКМА Тетяна Огаркова отримала ступінь доктора університету Париж-ХІІ

Випускниця НаУКМА Тетяна Огаркова отримала ступінь доктора університету Париж-ХІІ!

Працівники "Молодіжного гуманітарного центру" при НаУКМА ("Лабораторія наукового перекладу") раді повідомити, що працівниця Центру, старший викладач кафедри філології НаУКМА Тетяна Огаркова успішно захистила дисертацію та отримала ступінь доктора (PhD) французького університету Париж-ХІІ — Кретей (Paris-XII — Creteil).

Міжнародна комісія у складі професорів із Франції, Швейцарії та Польщі відзначила роботу пані Тетяни найвищою оцінкою (mention tres honorable, avec felicitation du jury) і рекомендувала її роботу до видання окремою монографією.

Тетяна Огаркова — випускниця кафедри культурології НаУКМА (2002 рік) та старший викладач кафедри філології НаУКМА.
2002 року Тетяна отримала стипендію уряду Франції для навчання в університеті Париж-ХІІ — Кретей, що стало першим кроком до написання та захисту дисертації.

У подальших планах Тетяни Огаркової — продовження роботи на кафедрі філології НаУКМА, розвиток науково-дослідницького Центру міжкультурної комунікації НаУКМА, створеного на основі Молодіжного гуманітарного центру, та публікація монографії у Франції та Швейцарії.

Бажаємо нашій колезі подальших успіхів та реалізації всіх її планів!

Координатори проектів "Молодіжного гуманітарного центру" ("Лабораторія наукового перекладу")
Володимир Єрмоленко
Андрій Кулаков