Архів новин 2004 - 2012

Стипендійний фонд ім. Ігоря Ткаченка в НаУКМА

Дата публікації: 19.10.2007, 16:39

Стипендійний фонд ім. Ігоря Ткаченка в НаУКМА

Завершився конкурс Стипендійного фонду ім. Ігоря Ткаченка. Цьогорічними стипендіатами студентських стипендій ім. І. Ткаченка, одного із засновників сучасної PR- та рекламної галузей в Україні стали  Бабенко Юлія, студентка  4-го року навчання  Факультету соціальних наук та соціальних технологій та Анна Балацька, студентка 3-го року навчання Факультету правничих наук.

Конкурсна комісія, до складу якої ввійшли і представники фундаторів стипендійного фонду: Сергій Ткаченко, генеральний директор «Єврофармат Україна» та Ірина Носар, директор з маркетингу компанїй «Євро індекс», розглянула аплікаційні заяви та супровідні документи восьми претендентів, провела з ними співбесіди.

Вітаємо переможців, бажаємо нових навчальних та професійних успіхів у галузі зв’язків із громадськістю!