Архів новин 2004 - 2012

Проект «Сприяння реформі вищої юридичної освіти»,

Дата публікації: 19.10.2007, 16:41

Проект «Сприяння реформі вищої юридичної освіти»,керівник проф.А.Мелешевич, відзначений спеціальним ґрантом Міжнародного благодійного фонду відродження КМА

У рамках проведення конкурсу на ґрант Андрія Сивоконя  та відзначення кращих проектів із залучення коштів на розвиток НаУКМА проект «Сприяння реформі вищої юридичної освіти», керівник з боку НаУКМА  - Андрій Мелешевич, декан правничого факультету, нагороджений спеціальним ґрантом Міжнародного благодійного фонду відродження Києво-Могилянської академії.

Мета проекту: сприяння системним реформам у сфері вищої юридичної освіти з особливим наголосом на прикладних аспектах, створення у кожній інституції із держав-учасниць проекту взірцевих центрів ("center of excellence"), що стануть прикладом для інших навчальних закладів в державі (в контексті реформування навчальних планів, кредитної системи та системи оцінювання, навчальної політики, тощо); досягнення офіційного сприйняття та поширення інноваційних методів практично орієнтованої освіти; популяризація життєздатності та ефективності нових підходів до вищої юридичної освіти на національному рівні в обраних державах та поза їх межами, зокрема, у контексті імплементації принципів Болонського процесу; створення системи взаємодопомоги та співпраці між різними університетами, проведення семінарів щодо розвитку юридичної освіти, надання фінансової підтримки діяльності Юридичної клініки, надання ряду ґрантів для викладачів та студентів ФПвН, організація стажування для викладачів Юридичної клініки в аналогічних інституціях Польщі та США, участь представників ФПвН у міжнародних конференціях.

Назва третьої сторони, що надала ґрант:
Інститут права суспільного інтересу (Public Interest Law Institute)http://www.pili.org/en/