Архів новин 2004 - 2012

В НаУКМА створюється Фонд імені Дмитра Малюченка

Дата публікації: 26.10.2007, 15:09

В НаУКМА створюється Фонд імені Дмитра Малюченка

В рамках проектів Міжнародного благодійного фонду відродження Києво-Могилянської академії за фінансової підтримки Інвестиційної групи ITT (ww.itt-group.com) та ініціативи групи студентів НаУКМА створюється Фонд імені Дмитра Малюченка, студента НаУКМА, який трагічно загинув.

Метою створення фонду є наголошення на необхідності дбати про своє життя та здоров’я та надання разової фінансової допомоги студентам Києво-Могилянської академії, які опинились у критичних життєвих ситуаціях, або чиє здоров’я знаходиться у небезпеці.
Положення про Фонд та  процедура  надання допомоги -    в стані розробки.

За інформацією та з пропозиціями по розширенню Фонду  можна звертатись до Олени Василівни Третякової, декана з роботи зі студентами, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.