Архів новин 2004 - 2012

Презентація поетичної книжки випускниці НаУКМА

Дата публікації: 30.10.2007, 13:07

Презентація поетичної книжки випускниці НаУКМА. 31 жовтня о 19.00 у видавництві «СМОЛОСКИП» Богдана Матіяш презентуватиме свою поетичну книжку "Листи до Бога"

31 жовтня о 19.00 у видавництві «СМОЛОСКИП» (вул. Межигірська, 21, 3-й поверх) відбудеться презентація поетичної книжки випускниці НаУКМА - Богдани Матіяш  ("Листи до Бога", «Видавництво Старого Лева»)
Богдáна Матіяш народилася 28 січня 1982 у м. Києві. У 2004 р. закінчила маґістерську програму «Філологія. Історія, теорія літератури та компаративістика» Національного університету «Києво-Могилянська академія». Тема маґістерської тези: «Мовчання як текст: від мовчання-відсутності до діалогу». Аспірантка кафедри філології Києво-Могилянської академії. Редактор видавництва та часопису «Критика».

Поезії друкувалися у студентських газетах, часописах «Кур'єр Кривбасу» та «Кальміюс», розміщені на літературному сайті НаУКМА «Чернетка» та сайті «Поетика».

Окрім поезії, намагається пробувати себе у літературній критиці. Друкувалася у «Літературі плюс», «Книжнику rewiew», «Книжковому клубі плюс», «Слові і часі», «Критиці» та «Коментарі». Має також кілька друкованих досліджень із соціолінгвістики у наукових збірниках та періодиці.Лауреат видавництва «Смолоскип» 2004 року.Авторка книжки поезій «Непроявлені знімки» (К., 2005).