Архів новин 2004 - 2012

В’ячеслава Бігуна, доцента факультету правничих наук НаУКМА

Дата публікації: 06.11.2007, 18:10

В’ячеслава Бігуна, доцента факультету правничих наук НаУКМА обрано головою Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України

В’ячеслава Бігуна обрано головою Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України. Рішення ухвалене у ході першого установчого засідання Координаційної ради, яке відбулося в Міністерстві юстиції.

Новообраний голова є кандидатом юридичних наук, працює науковим співробітником Інституту держави і права ім. Корецького НАН України, а також є доцентом факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія».

До складу Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України також входять Оксана Сироїд, випускниця Факультету суспільних наук Національного університету "Києво-Могилянська академія" 1997 року, та Юлія Матвєєва (Бірченко), завідувач експериментальної навчальної лабораторії "Правнича клініка" Національного університету "Києво-Могилянська академія".

У ході установчого засідання Координаційна рада молодих юристів визначила також основні напрямки своєї подальшої роботи. Зокрема, утворено сектори з питань підготовки кадрів, правоосвітньої та правовиховної роботи, а також з питань участі правничої молоді в нормотворчих процесах.

Координаційну раду молодих юристів було створено при Мін’юсті у липні поточного року з метою залучення молодих юристів до нормотворчої роботи, правоосвітньої та правовиховної діяльності органів юстиції. Рада є консультативно-дорадчим органом при Міністерстві юстиції України. До складу ввійшли представники об’єднань молодих юристів та об’єднань студентів, молоді юристи-науковці й практики, викладачі права, студенти, співробітники юридичних клінік.