Архів новин 2004 - 2012

Завершився 3-й Кубок Європи з інтелектуальних ігор серед ВНЗ

Дата публікації: 12.11.2007, 15:09

Завершився 3-й Кубок Європи з інтелектуальних ігор серед ВНЗ. Команда Могилянського інтелектуального клубу «НаУКМА-Інфоком» посіла два перших місця у змаганнях з «Брейн-рингу» та «Ерудит-квартету» та третє місце у «Що? Де? Коли?»

Змагання проходили з 9 по 11 листопада на території Санкт-Петербурзького університету у Петергофі. 25 найкращих команд країн-учасниць боролися у 3-х номінаціях. Команда Могилянського інтелектуального клубу «НаУКМА-Інфоком» посіла два перших місця у змаганнях з «Брейн-рингу»   та «Ерудит-квартету» та третє місце у «Що? Де? Коли?».

Команда «НаУКМА-Інфоком» є чемпіоном та дворазовим віце-чемпіоном України, триразовим чемпіоном Києва серед студентських команд. Окрім того, команда «НаУКМА-Інфоком» є переможцем міжнародного синхронного турніру серед навчальних закладів «ТУЗ» серії турнірів «Всесвітній День Інтелекту» 2006 року.

Команда «НаУКМА-Інфоком» висловлює подяку:
Генеральному спонсору команди - телекомунікаційній компанії «Інфоком»,
Студентській колегії НаУКМА.
Організаційна та піар-підтримка – Продюсерський центр «Габрі», www.gabri.kiev.ua

Офіційний сайт Кубку - http://iqgames.ru/
Сайт Могилянського інтелектуального клубу – www.mic.org.ua