Архів новин 2004 - 2012

Семінар «Авторське право в цифровому середовищі:

Дата публікації: 16.11.2007, 20:12

Семінар «Авторське право в цифровому середовищі: правові та організаційно-методичні питання створення електронних ресурсів відкритого доступу (інституційних репозитаріїв, електронних журналів, електронних бібліотек тощо)»

Міжнародний фонд «Відродження»

Громадська організація Асоціація «Інформатіо-Консорціум»

Наукова бібліотека

Національного університету «Києво-Могилянська академія»

Українська Бібліотечна Асоціація

Запрошують взяти участь у  семінарі

АВТОРСЬКЕ ПРАВО В ЦИФРОВОМУ СЕРЕДОВИЩІ:

Правові та організаційно-методичні питання створення електронних

ресурсів відкритого доступу (інституційних репозитаріїв, електронних

журналів, електронних бібліотек  тощо)

18 грудня 2007 року

у приміщенні бібліотеки Тетяни та Омеляна Антоновичів

Національного університету«Києво-Могилянська академія»

(м.Київ, вул.Сковороди, 2)

Початок о 10-00

ТЕМАТИКА СЕМІНАРУ:

Організаційно-методичні питання та проблеми створення інституційних депозитаріїв.

Законодавство України про авторське право і функціонування електронних ресурсів відкритого доступу.

Адаптація Creative Commons в Україні.

Типові (нормативно-правові) документи (Положення про інституційний репозитарій, авторський договір тощо).

Досвід реалізації на практиці електронних ресурсів відкритого доступу в університетах та наукових установах України та світу: проблеми та їх вирішення.

Всі витрати по участі в семінарі несе організація, що відряджає.

Оргкомітет не бере на себе зобов’язань  щодо поселення в готель, сплати проїзду та/чи інших витрат, пов’язаних з участю в семінарі.

Реєстраційна форма подана нижче у розділі Матеріали по темі. Заповнені  реєстраційні форми просимо надсилати до 10 грудня   2007 року електронною поштою на одну з адрес

kuchma@irf.kiev.ua Ірина Кучма, Міжнародний Фонд «Відродження»