Архів новин 2004 - 2012

Публічні лекції в Могилянці

Дата публікації: 19.11.2007, 13:49

Публічні лекції в Могилянці. Зустріч студентів та викладачів НаУКМА з членом Парламенту Канади, колишнім міністром закордонних справ Девідом Кілгуром

Девід Кілгур, який сім разів поспіль, починаючи з 1979 року, обирався членом Парламенту Канади (останній раз у 2004 р.),  відвідав Національний університет «Києво-Могилянська академія»,  аби поділитись своїми міркуваннями з приводу тоталітарних комуністичних режимів, зокрема, з результатами свого незалежного розслідування тверджень щодо вилучення органів у послідовників Фалуньгун у Китаї, яке він провів спільно з міжнародним адвокатом із захисту прав людини Девідом Мейтасом.
Велике зацікавлення в учасників зустрічі викликала розповідь про те, хто такі послідовники Фалуньгун і яким чином китайський уряд грубо порушує їх права, зокрема, шляхом практики примусового вилучення їх органів.
В зустрічі також взяв участь Тарас Гукало, режисер з Канади, який зняв перший у світі документальний фільм про голодомор 1932-33 рр. в Україні «10 мільйонів жертв, Україна 1933: Незнаний голод» до 50-ї річниці голодомору.