Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 26.11.2007, 14:21

Віру Йосипівну Соловйову та Олександра Івановича Жигуна нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня за вагомий особистий внесок у дослідження голодоморів в Україні

За вагомий особистий внесок у дослідження голодоморів в Україні, активну громадську діяльність з метою вшанування пам'яті жертв трагедії Соловйову Віру Йосипівну – директора Видавничого дому «Києво-Могилянська академія» та Жигуна Олександра Івановича – художнього керівника народної хорової капели «Почайна» Національного університету «Києво-Могилянська академія» нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня - Указ Президента № 1123 від 20 листопада 2007.