Архів новин 2004 - 2012

Нові електронні ресурси

Дата публікації: 28.11.2007, 11:52

Нові електронні ресурси. З`явилася ще одна можливість доступу до світових джерел інформації для могилянців

Нові й корисні електронні ресурси у тестовому доступі в межах університетського містечка:

1. Journals of Nature Publishing Group - тестовий доступ до журналів видавництва Nature Publishing Group.

Серед них - міжнародний щотижневий журнал Nature, що публікує оригінальні новаторські дослідження за всіма галузями науки та ще близько 80 наукових авторитетних журналів з хімії, клінічної медицини, наук про землю та навколишнє середовище, фізики та ін.
Доступ відкрито до 31 січня 2008 року з будь-якого комп’ютера в межах університетського містечка.

2. IOPscience Journals - тестовий доступ до близько 60 журналів з науки, техніки, медицини на базі онлайнової системи IOPscience Publishing.

Серед видавництв представлених на цьому сайті, окрім Institute of Physics Publishing: American Astronomical Society , Chinese Physical Society , Deutsche Physikalische Gesellschaft , European Physical Society , International School for Advanced Studies (SISSA) , Royal Swedish Academy of Sciences та ін.

Доступ відкрито до березня 2008 року в межах університетського містечка.
Детальніша інформація за тел. 425-6035