Архів новин 2004 - 2012

Великі українці

Дата публікації: 12.12.2007, 16:57

Великі українці. Голосування продовжується до 21 грудня

На телеканалі Інтер продовжується проект «Великі українці», який має визначити 100 найбільш значущих в історії України постатей.
Могилянка вже брала активну участь у цьому проекті. Під час його презентації в НаУКМА могилянська спільнота проголосувала за своїх великих українців, заповнивши 3628 анкет з 352 кандидатурами.

«Могилянська» перша десятка виглядає так:
В’ячеслав Брюховецький
Тарас Шевченко
Григорій Сковорода
Іван Франко
Богдан Хмельницький
Петро Могила
Іван Мазепа
Михайло Грушевський
Леся Українка
В’ячеслав Чорновіл

Крім того, до першої двадцятки увійшли Ліна Костенко, Степан Бандера, Василь Стус, Ярослав Мудрий, Володимир Великий, Роман Шухевич та інші.

Голосування продовжується до 21 грудня. Проголосувати можна таким чином:
• Зателефонувати за номером 8-800-501-20-00 (дзвінки зі стаціонарних телефонів на території України безкоштовні)
• Проголосувати на сайті проекту http://greatukrainians.com.ua/voting
• Надіслати SMS на номер 10310 (у тексті зазначте прізвище, ім’я та вид діяльності кандидата)

Керівництво НаУКМА закликає всіх студентів, викладачів та співробітників підтвердити свій вибір і проголосувати.

Зробімо це, щоб голос Могилянки почули!!!