Архів новин 2004 - 2012

Студент НаУКМА Дмитро Дроздовський здобув другу премію

Дата публікації: 14.12.2007, 14:52

Студент НаУКМА Дмитро Дроздовський здобув другу премію на ІІ Всеукраїнському конкурсі журналістів «Європейська Україна»

Студент ФГН-4 (спеціальність «філологія») Дмитро Дроздовський здобув другу премію на ІІ Всеукраїнському конкурсі журналістів, що має назву «Європейська Україна». За результатами конкурсу було визначено кращі газетні або Інтернет-публікації з висвітлення теми євроінтеграційного поступу України. Конкурс проводить ТОВ «Європейське комунікаційне бюро» на замовлення Державного комітету телебачення і радіомовлення України. В конкурсі взяли участь журналістські матеріали аналітичних жанрів (статті, кореспонденції, розслідування, дослідження, аналітичні інтерв’ю), обов’язково опубліковані в періодичній пресі (регіональній та центральній) або розміщені на сайтах вітчизняних Інтернет-видань протягом 2007 року. До складу журі увійшли знані експерти з європейської проблематики, відомі журналісти, представники Державного комітету телебачення і радіомовлення України.
Дмитра Дроздовського було нагороджено за статтю «Україна-Європа: географія спільних координат», надруковану в тижневику «Дзеркало тижня» (№ 25 (654), 30 червня — 6 липня 2007, електронна адреса статті: http://www.dt.ua/3000/3050/59746).

Щиро вітаємо Дмитра, бажаємо нових перемог та успіхів у навчанні!