Архів новин 2004 - 2012

Могилянці в ефірі

Дата публікації: 14.12.2007, 15:08

Могилянці в ефірі. Найближчим часом на телебаченні

16 грудня (неділя) о 14:00 на телеканалі УТ-1 програма «Ваш вихід».
Відбудеться церемонія нагородження переможців першого Національного конкурсу «Благодійник року - 2007»
На конкурс у номінації «Благодійник року – приватна особа» висунуто Омеляна Антоновича - патріота, політика,  мецената. За благодійну підтримку проекту ремонту та реконструкції історичної будівлі (складової комплексу історико-архітектурних пам’яток Києво-Могилянської академії ХVІІ-ХІХ ст. ) під Бакалаврську бібліотеку Національного університету «Києво-Могилянська академія»
На участь у конкурсі було подано 80 заявок. Це люди, які здійснюють свою благодійну діяльність в 25 регіонах України. Окрім цього, вони також беруть участь у благочинних акціях на загальнонаціональному рівні.

17 грудня (понеділок) о 19:30 на телеканалі ТРК «Київ» громадські слухання.
Студенти НаУКМА та інших ВНЗ (серед яких Університет Шевченка та КПІ) обговорюватимуть з представниками КМДА пропозиції розвитку Києва.