Архів новин 2004 - 2012

Українська школа політичних студій

Дата публікації: 21.12.2007, 17:01

Українська школа політичних студій. Заявки на участь приймаються до 31 січня 2008 року

19 грудня 2007 року розпочато набір учасників до Української школи політичних студій.
Під час навчання в УШПС у 2008 році слухачі матимуть можливість взяти участь у чотирьох сесіях: три з них відбудуться в Україні, одна – у місті Страсбург, Франція.

До участі у конкурсі запрошуються кандидати, які:
• досягли значних професійних звершень у сфері політичної, громадської, наукової та підприємницької діяльності, журналістики, державної служби, юриспруденції;
• займають активну громадянську позицію;
• здатні застосовувати отримані знання у своїй повсякденній діяльності;
• є віком до 35 років.

Українська школа політичних студій є спільною Програмою Ради Європи та Лабораторії законодавчих ініціатив, що започаткована з метою формування, навчання та підтримки нової генерації політиків, лідерів громадянського суспільства, державних службовців, журналістів, науковців, підприємців, юристів, яким під силу сформулювати та реалізувати українську європейську ідею.

Основними темами, які розглядаються у рамках Школи, є:
• Демократія. Політичні процеси. Національна ідея;
• Засоби масової інформації. Масові комунікації;
• Ключові реформи в Україні. Аналіз публічної політики;
• Місцеве самоврядування та регіональна політика;
• Соціальна ринкова економіка і демократія;
• Міжнародна політика та європейська інтеграція.

Підтримка УШПС здійснюється Радою Європи та Європейською Комісією, Урядом Японії та Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Із детальною інформацією про УШПС та умовами вступу (включаючи аплікаційну форму) Ви можете ознайомитись на її веб-сторінці (www.usps.org.ua) у рубриці "Участь у Школі".

Заявки на участь у Першому турі конкурсу приймаються до 31 січня 2008 року.

Із додатковими запитаннями звертайтеся, будь ласка, до:
• координатора Української школи політичних студій Анжели Євгеньєвої
тема “Question” телефон: +38 044 531 37 68