Архів новин 2004 - 2012

Міжкультурний проект

Дата публікації: 12.03.2008, 17:07

Міжкультурний проект. Вивчення відмінностей між сприйняттям слів-назв емоцій у різних мовах світу

Центр міжкультурної комунікації Києво-Могилянської академії та Лабораторія наукового перекладу стали інформаційними партнерами міжкультурного проекту, спрямованого на вивчення багатомовності в різних країнах світу.

Проект здійснює наукова лабораторія CISA при Університеті міста Женева, Швейцарія.

Дослідження спрямовано на вивчення відмінностей між сприйняттям слів-назв емоцій у різних мовах світу. Проект потребує опитувальної бази серед людей з рідною українською або російською мовами.

Результатом проекту для НаУКМА буде книга, що її буде видано у 2009 році в Оксфордському університеті, в якій будуть вказані всі учасники проекту,

Будемо дуже вдячні за сприяння у проведенні цього дослідження та у заповненні відповідної анкети: http://www.unige.ch/fapse/emotion/grid/

Для заповнення анкети потрібно ввести «Код, наданий Вам людиною, яка запросила Вас взяти участь у дослідженні»:
цей код, для української мови: uk_naukma
для російської мови: ru_naukma

Якщо Ви маєте питання, будь ласка, звертайтеся:
координатор проекту від Центру міжкультурної комунікації НаУКМА
Тетяна Огаркова