Архів новин 2004 - 2012

IV Благодійний вечір випускників НаУКМА

Дата публікації: 27.03.2008, 01:27

IV Благодійний вечір випускників НаУКМА відбувся 22 березня у бібліотеці Антоновичів

22 березня відбувся IV Благодійний вечір випускників. Цього року зібралося близько 80 випускників-могилянців різних років випуску, проте своє найбільше   «корпоративне коло» склали випускники 1996 року.

Перед ними з коротким представленням важливих досягнень, проектів та планів НаУКМА виступив президент університету Сергій Квіт.

Приємним доповненям до щирого та зацікавленого спілкування учасників зустрічі став музичний сюрприз від професора НаУКМА Олексія Гараня та виступ  гурту «Еренерія», продюсерського центру Габрі, який очолює випускниця НаУКМА Арміне Габріелян.

Саме благодійним вечором випускників традиційно розпочинається щорічна кампанія збору коштів у Фонд випускників для ґранту «За кращий англомовний курс» - більша частина вартості кожного вхідного квитка переходить у цей фонд.

Безпосередньо в ході цьогорічного вечора 10 випускників вже зробили свій додатковий благодійний внесок. Кампанія  підтримки проекту триватиме до кінця квітня. Результати  будуть оголошені у травні 2008 року.