Архів новин 2004 - 2012

Премія МБФ Відродження КМА

Дата публікації: 22.04.2008, 15:02

Премія МБФ Відродження КМА. Оголошується конкурс на здобуття Премії МБФ Відродження КМА за практичний внесок у науку, культуру, підприємництво чи громадське життя НАУКМА та України

Національний університет «Києво-Могилянська академія»
Оголошується конкурс
на здобуття Премії МБФ Відродження КМА
за практичний внесок у науку, культуру, підприємництво
чи громадське життя НАУКМА та України
 для спеціалістів і маґістрів 2-го року навчання НаУКМА

Претендентами можуть бути студенти або творчі колективи, організації студентів, які навчаються на п’ятому курсі або в маґістеріумі НаУКМА.
Премія має два підвиди: індивідуальна, яка присуджується одній особі-лауреату, і колективна - за колективну працю.
Право висунення на премію мають ради факультетів, деканат з роботи зі студентами (з претендентів, запропонованих студентськими організаціями чи Асоціацією випускників НаУКМА).

Необхідний пакет документів:
1. Витяг протоколу засідання ради факультету, деканату з роботи зі студентами або заява  у довільній формі самого творчого колективу студентів претендентів;
2. CV (резюме) претендентів;
3. Текст наукової або дослідницької роботи, або інші офіційні матеріали, що підтверджують досягнення претендента у сфері наукової, громадської або підприємницької діяльності;
4. Дві  рецензії-відгуки щодо заявленої на конкурс роботи претендентів;
5. Академічні довідки про результати навчання претендентів у НаУКМА протягом 5-6 років.
Всі документи повинні бути належним чином засвідчені установами, що їх видали.

Порядок подачі документів:
1. До 25 травня Ради факультетів відбирають з числа претендентів кандидатів на премію по одному від факультету.
2. з 10 травня до 25 травня справи кандидатів подаються на розгляд Преміального комітету (приймає документи Секретар Преміального комітету)
3. З 25 травня до 15 червня включно Преміальний комітет розглядає справи претендентів згідно з регламентом
4. На засіданні Преміального комітету, що має відбутися після захисту кваліфікаційних робіт, заслуховуються виступи кандідатів, які особисто доповідають про свої досягнення. Доповідь триває 10 -15 хвилин.
5. Переможець оголошується на церемонії Конвокації

Секретар Преміального комітету: Бондаренко Н.Б.
463-7113; вн. 417; 4-103.