Архів новин 2004 - 2012

Лекція Жана-Філіпа Жаккара

Дата публікації: 12.05.2008, 12:43

Лекція Жана-Філіпа Жаккара - 16 травня о 18:00 у приміщенні Центру польських і європейських студій НаУКМА відбудеться відкрита лекція професора Жана-Філіпа Жаккара

Кафедра літератури та іноземних мов, Центр міжкультурної комунікації та Центр польських і європейських студій НаУКМА запрошують усіх охочих на відкриту лекцію професора Жана-Філіпа Жаккара.

Жан-Філіп Жаккар — всесвітньо відомий славіст, професор Університету Женеви (Швейцарія), колега почесного професора НаУКМА Жоржа Ніва. Автор книги “Даниіл Хармс і кінець російського авангарду” (1991), а також численних публікацій із проблем авангарду, російської літератури та компаративістики.

Тема лекції в НаУКМА: «Принцип “плинності” та його криза в російській літературі наприкінці Срібної доби».

Лекція відбудеться 16 травня, цієї п’ятниці, о 18:00 у Центрі польських і європейських студій НаУКМА (6 корпус, вхід у підвальне приміщення праворуч від центрального входу в корпус із подвір’я).

По додаткову інформацію звертайтеся до керівника Центру міжкультурної комунікації Тетяни Огаркової.
Телефон: (044) 417 3520