Архів новин 2004 - 2012

Економічний форум у НаУКМА

Дата публікації: 22.05.2008, 17:10

Економічний форум у НаУКМА - 23-25 травня у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» відбудеться форум «Економіка інновацій чи шлях до української «силіконової долини»

23-25 травня у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» пройде форум «Економіка інновацій чи шлях до української «силіконової долини».  Доповіді відбудуться за такими напрямками:
- Інноваційна економіка країни, регіону
- Інновації у підприємництві
Формат Форуму передбачає виступи як студентів, так і представників компаній-партнерів Форуму. По закінченні Форуму буде видано збірник наукових робіт студентів-учасників.

23 травня (п’ятниця, 14:00) у стінах Києво-Могилянської академії відбудеться відкриття Форуму «Економіка інновацій чи шлях до української «силіконової долини».
Місце проведення – Конґреґаційна зала НаУКМА, вул.Сковороди, 2

Запрошеними лекторами у день відкриття Форуму будуть:
1. Ваче Давтян, Президент компанії «ПРОМКАБЕЛЬ ЕЛЕКТРИКА» з презентацією на тему «Компанія «хвора» інноваціями»
2. Олег Брагінський, віце-президент «Альфа-банку» з презентацією на тему «Інновації у банківському бізнесі»
Запрошуються усі охочі!!!!

24 травня (субота) 6 корпус НаУКМА– виступи запрошених представників компаній (10:00-15:00)
15:00-17.00 – круглий стіл за участю представників компаній, органів державної влади та студентів на тему: “Проблеми та перспективи розвитку інноваційної складової на рівні країни та підприємства».

Запрошені спікери:
1. Денис Довгополий, засновник та власник компанії BayView Innovations Inc. з презентаціями:
Ukrainian VC market statement and prospective (Russian)
How to build High-tech startup: from idea to revenue (Russian)
2. Сергій Гвоздьов, викладач KMBS
«Український інноваційний шлях між Китаєм та Європою»
3. Сергій Панченко, національний менеджер «Heidelberg Cement Group»
4. Галина Канафоцька, бізнес-тренер, викладає на програмі MBA, менеджмент творчості.
5. Андрій Комаров,  АФ «Перспектива»
6. Василь Остапчук, Координатор «силіконової долини» в Україні», співзасновник КПНП ГЕМ, акціонер "Новтех", експерт аналітичного клубу "Український клуб",

Організатори форуму МГО «Асоціація East-West Business» www.ewb.org.ua

Детальніше за телефонами: 8097-911 84 46 Олександр; 8063-478 41 90, 8068-906 14 40 Віктор; 8098-764 77 78 Світлана.