Відкрите звернення могилянської спільноти щодо виборів президента НаУКМА

27 січня 2022 спільнота Національного університету “Києво-Могилянська академія” обрала президентом університету Сергія Квіта, доктора філологічних наук, професора, другого президента НаУКМА (2007-2014).

Одностайне рішення Виборчої комісії щодо встановлення результатів виборів підтримали обидва кандидати на посаду президента.

Організаційний комітет оприлюднив протокол про результати голосування і передав Міністерству освіти і науки України відповідну документацію. Оргкомітет з виборів президента, Вчена рада НаУКМА, Конференція студентів та інші студентські організації НаУКМА, Наглядова рада університету, Асоціація випускників НаУКМА, члени могилянської спільноти, партнери Академії засвідчили єдність у визнанні результатів виборів, які відбулися чесно і прозоро.

Могилянська спільнота згуртована довкола демократичних ідеалів. Ми не ділимось на переможців і переможених, а готовність до діалогу і повага до інших точок зору - наші цінності і чесноти. Будь-які спроби дискредитувати результат виборів або у інший спосіб похитнути інституційну спроможність Могилянки отримають належний спротив.

Очікуємо від Міністерства освіти і науки України щонайшвидшого завершення формальних процедур щодо підписання контракту з обраним президентом НаУКМА Сергієм Квітом.

Час плинний, Києво-Могилянська академія вічна!

Представники могилянської спільноти (від імені колегіальних органів):

Світлана Оксамитна, Голова Вченої ради НаУКМА

Лариса Кадуріна, Голова профкому НаУКМА

Руслан Грабовський, Голова Студентської колегії НаУКМА

Олександр Романюк, Голова Конференції Студентів НаУКМА

Віктор Іванчик, від імені Наглядової ради НаУКМА

Костянтин Пересєдов, Голова Асоціації випускників НаУКМА

Марта Фаріон, президент Києво-Могилянської Фундації в Америці

Олексій Гнилоскуренко, Голова СО "Спудейське Братство НаУКМА"

Оновлення відбувається постійно, додати свій підпис можна за посиланням.

Переглянути всі підписи (список оновлюється).