• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи

Переможцями конкурсу Стипендійної програми «Завтра.UA» від Фонду Віктора Пінчука стали шестеро могилянців

Вітаємо студентів НаУКМА, які стали стипендіатами програми «Завтра.UA» від Фонду Віктора Пінчука за результатами конкурсу наукових робіт 2013/14 рр.:

Тетяна Папернюк

БП-3 «Історія»

Тема наукової роботи: «Контркультура хіпі у Львові протягом 1971–1977 рр.»

KhodkoPhoto

Аліна Ходько

МП-2 «Теоретична фізика»

Тема наукової роботи: «Джерело фемтосекундного суперконтинууму для лазерної флуоресцентної діагностики онкологічних захворювань»

Iskra_Photo

Михайло Іскра

5 р. н. «Правознавство»

Тема наукової роботи: «Недоліки правового регулювання стимулювання розвитку альтернативної енергетики в Україні»

Мирослав Лаюк

МП-2 «Філологія: Теорія, історія літератури і компаративістика»

Тема наукової роботи: «Вплив Езри Паунда на українську поезію покоління сімдесятих: make it new»

Face_Grushkovska

Інна Грушковська

БП-4 «Біологія»

Тема наукової роботи: «Потенціал-залежне блокування КВП ​​внутрішньої мембрани ядер нейронів Пуркіньє йонами Gd3+»

Юлія Скок

БП-4 «Філологія»

Тема наукової роботи: «Іван Франко та Леопольд Захер-Мазох: художній аналіз патологічних явищ (на прикладі творів “Перехресні стежки” та “Венера у хутрі”)»

Вітаємо наших переможців і щиро зичимо їм подальших звершень на науковій ниві!