• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи

Презентація книги Людмили Кісельової «Виправдання Слова. Статті про українську літературу: від Шевченка до сьогодення»

19 вересня о 18.00 в Книгарні Є (Київ, вул. Лисенка 3)

відбудеться презентація книжки Людмили Кісельової «Виправдання Слова. Статті про українську літературу: від Шевченка до сьогодення» (Вид. дім «Києво-Могилянська академія»).

obkl_Kiselova copy

Що таке “логодіцея” і чому виникає потреба “виправдання Слова”?

Чим визначається той символічний простір Слова, який не збігається з простором мови?

Чи розуміємо ми зміст Шевченкових слів: “Я на сторожі коло них поставлю слово…”?

Про слово як чин і офіру, про маловідомі факти української історії 20-х років ХХ ст.; про “загублені” тексти фольклору та “непрочитані” сторінки літературних творів розповідатиме авторка книжки.

До участі в обговоренні запрошено філософів, філологів, культурних діячів, молодих українських поетів і прозаїків.

Людмила Олександрівна Кісельова - кандидат філологічних наук, доцент кафедри літературознавства Національного університету «Києво-Могилянська академія». Навчалася в Київському університеті імені Тараса Шевченка і Тартуському університеті, закінчила аспірантуру Київського університету імені Тараса Шевченка.

Має близько 150 наукових статей у виданнях Білорусії, Ірану, Польщі, Росії, США, України.