• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи
  • Міжнародна конференція «Ad fontes»: до 405-річниці заснування Києво-Могилянської академії
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Набір статей до другого номера «Kyiv-Mohyla Humanities Journal»

Редколегія «Kyiv-Mohyla Humanities Journal» («Києво-Могилянського гуманітарного журналу») оголошує набір статей до другого номера часопису, який вийде 2015 року і буде присвячений 400-літтю Києво-Могилянської академії.

Запрошуємо долучитися до справи і надати матеріали з тематики номера.

Оголошення про набір статей можна проглянути за посиланням.

З приводу пропозицій і питань звертайтеся до Ольги Полюхович, координатора проекту/випускового редактора:

«Kyiv-Mohyla Humanities Journal» – перший англомовний рецензований журнал у галузі гуманітарних наук в Україні. Часопис охоплює теми літератури, історії та філософії, акцентуючи на дослідженнях Центральної & Східної Європи та українських студіях.
Перший номер журналу – за лінком.