• Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Заключна конференція наукового проекту «Проблема культурної ідентичності в літературно-філософському дискурсі XIX–XXІ ст.»

21 листопада, 14:00, ауд.1-301, 1 корпус НаУКМА

Учасники заключної конференції наукового проекту «Проблема культурної ідентичності в літературно-філософському дискурсі XIX–XXІ ст.» представлять результати аналізу феномену культурної ідентичності в гуманітарному дискурсі та його літературно-художньої репрезентації в українській літературі ХІХ-ХХІ ст., дискутуватимуть про становлення і трансформацію ідентичності в контексті сучасних цивілізаційних і глобалізаційних процесів «плинної сучасності».

З доповідями виступлять: Володимир Моренець, Віра Агеєва, Тарас Лютий, Людмила Кісельова, Іван Лисий, Ростислав Семків, Сергій Іванюк, Людмила Криворучка, Таїсія Сидорчук, Мирослав Лаюк, Наталя Ксьондзик.

Запрошуємо всіх зацікавлених в обговоренні актуальної проблеми культурної і національної ідентичності в широкому міждисциплінарному контексті: трансформації та формування особистої ідентичності, національної і державної культурної політики, в зв’язку з питаннями збереження культурної спадщини, формування колективної пам’яті, мовної політики, реформування і вдосконалення освітньої системи, вивчення історії і розвитку окремих культурних практик (кіно, література, музика), вирішення проблеми глобалізації.