• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році

Конкурс для молодих науковців на отримання іменних стипендій Верховної Ради України

Відповідно до Постанови ВРУ від 16.03.2007 р. в Україні засновано 30 іменних стипендій для найталановитіших молодих учених віком до 35 років, які успішно пройшли захист докторської дисертації, або подали таку дисертацію на розгляд спеціалізованої вченої ради. Стипендії призначаються на конкурсних засадах, а висунення претендентів на отримання стипендій здійснюють вчені ради університетів.
Детальніше про умови конкурсу та процедури подання документів на Вчену раду НаУКМА можна дізнатися у відділі сучасних технологій та інновацій (5 корп., кімн. 308) не пізніше 18 квітня ц.р.