• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи

МОН оголосило конкурс проектів наукових робіт молодих учених

Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс проектів наукових робіт та науково-технічних розробок для молодих учених.

Конкурс розрахований на колективи молодих вчених (НПП до 35 років, аспірантів, студентів), який має очолити або доктор наук до 40 років, або кандидат наук до 35 років.

Положення про конкурс та форми, за якими потрібно готувати проекти можна знайти за посиланням

Проекти необхідно подати до відділу сучасних технологій та інновацій (5-307-308) не пізніше 15 червня 2016 р.

Проводяться як індивідуальні консультації (т. 463-69-74, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ), так і групові.

Заплановано 30 травня о 14-00 провести семінар з підготовки проектної пропозиції (Бібліотека Антоновичів, к.15).