• Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році

Короткострокові стажування у Франції для молодих українських науковців

Посольство Франції в Україні двічі на рік організовує конкурс на короткострокові стажування (1-2 місяці) у Франції для молодих українських науковців.
Стипендії у 767 - 1060 євро на місяць, витрати на транспорт не покриваються за рахунок стипендії.

Цей вид стипендій пропонується для молодих українських науковців (аспірантів, докторантів, науковців) віком до 40 років, робота яких потребує дослідження та/чи тісної співпраці з французькою лабораторією (1-2 місяці).

Кандидати, які вже отримували фінансування такого типу за останні три роки, не можуть брати участь у конкурсі.
Дослідницькі стажування повинні відбуватись у рамках існуючого партнерства або партнерства, що розвивається між французькими та українськими науково-освітніми закладами.

Детальніше - за посиланням.