• Конкурс Western NIS Enterprise Fund
  • Дні науки 2016
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2017 році
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Контакти:

Тетяна Олександрівна Ярошенко,

віце-президент з наукової роботи та інформатизації,

канд. іст. н., доцент

5 корпус, кімн. 309

Навчально-науковий центр:

керівник - Кострова Людмила Іванівна,

канд. хім. н., доц.

5 корпус, кімн. 310, т. 463-58-66

Ткачук Надія Володимирівна

5 корпус, кімн. 307-308, т. 463-69-74

Семінар "Особливості підготовки грантової заявки на наукові проекти" (5 грудня)

Наукова частина НаУКМА запрошує на семінар "Особливості підготовки грантової заявки на наукові проекти: вітчизняні та міжнародні гранти": 5 грудня 2017 р. о 15-00,  4-100.

Проводить: Валентина Андрущенко, завідувач відділу організації фундаментальних досліджень в галузі природничих та технічних наук ДФФД.
Під час роботи заходу буде висвітлено основні питання подання запиту, оформлення, заявки, процедури оцінки.
Запрошуємо всіх охочих!