• Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Відкрито участь у конкурсі на здобуття стипендії Фонду Маршала

Німецький Фонд Маршалла США через свій Чорноморський траст регіональної співпраці запроваджує нову програму стипендій для експертів з питань політики та аналітиків країн Центральної та Східної Європи нового покоління.

Кого ми шукаємо:

• Молодих експертів та політичних аналітиків з Центральної Європи (Болгарія, Чехія, Угорщина, Польща, Румунія, Словаччина) та країн Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова, Україна)
  • Максимальний вік: 35 років
  • Переконливий аналіз інноваційної політики у національному, регіональному або міжнародному аналітичному центрі, університеті, бізнесі, державній установі чи неурядовій організації
  • Конкретні проекти для дослідження політики, спрямовані на вирішення поточних та майбутніх викликів для Центральної та Східної Європи з позиції регіональної перспективи.

Що ми пропонуємо:

• Партнерство з Німецьким фондом Маршалла США, провідним трансатлантичним аналітичним центром
  • Доступ до нашої мережі фахівців у галузі політики та індивідуальна підтримка при проведенні досліджень політики
  • Тримісячне перебування у наших офісах у Берліні, Бухаресті та / або Варшаві (можна розглянути інші офіси НФМ)
  • Повне фінансове відшкодування транспортних витрат, плати за проживання тощо
  • Щомісячну стипендію

Що потрібно зробити аби отримати стипендію:

• Лист про наміри, в якому викладено ваш дослідницький проект
  • Ваше резюме
  • Недавня публікація (політичний документ, стаття) англійською мовою, автором якої є Ви.

Заявки повинні бути надіслані за адресою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Будь ласка, вкажіть "Policy Fellowship" як тему листа.

Термін подання заявки - 21 січня 2018 року.