• НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2017 році
  • Дні науки 2016
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Конкурс Western NIS Enterprise Fund
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Наука та освіта

Контакти:

Тетяна Олександрівна Ярошенко,

віце-президент з наукової роботи та інформатизації,

канд. іст. н., доцент

5 корпус, кімн. 309

Навчально-науковий центр:

керівник - Кострова Людмила Іванівна,

канд. хім. н., доц.

5 корпус, кімн. 310, т. 463-58-66

Ткачук Надія Володимирівна

5 корпус, кімн. 307-308, т. 463-69-74

Стартував третій раунд молодіжного конкурсу есе на європейську тематику

Проект «Розуміємо Угоди про асоціацію між ЄС та Україною, Молдовою і Грузією», який реалізується аналітичним центром Centre for European Policy Studies (Брюссель) у партнерстві з аналітичними центрами: Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій (Україна), Експерт-груп (Молдова), Реформатікс (Грузія), оголошує третій раунд конкурсу есе (до 3000 слів) для молоді (до 30 років) з Грузії, Молдови та України на будь-яку актуальну тему, що має відношення до Угоди про асоціацію між їх країнами та ЄС.

Есе повинні бути написані англійською мовою, хорошої аналітичної та лінгвістичної якості, та присвячені темі, в межах якої автор може продемонструвати глибину своїх знань, досліджень або професійний досвід. Есе повинні мати цікаву аргументацію або пропозиції. Ті есе, які перемогли будуть опубліковані на порталі www.3dcftas.eu.

Крім цього, автори найкращих есе отримають грошовий приз у розмірі 500 євро.

Надсилайте свої есе у будь-який час до 30 червня 2018 року на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Залишаються три нагороди, якими будуть нагороджені переможці.