• НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Конкурс Western NIS Enterprise Fund
  • Дні науки 2019
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Контакти:

Тетяна Олександрівна Ярошенко,

віце-президент з наукової роботи та інформатизації,

канд. іст. н., доцент

5 корпус, кімн. 309

Навчально-науковий центр:

керівник - Кострова Людмила Іванівна,

канд. хім. н., доц.

5 корпус, кімн. 310, т. 463-58-66

Ткачук Надія Володимирівна

5 корпус, кімн. 307-308, т. 463-69-74

Стажування для викладачів і PhD студентів у Ягелонському університеті (Краків, Польща).

Як і в попередні роки, Ягеллонський університет у Кракові (Польща), оголошує конкурс на стипендії Фонду королеви Ядвіги. Метою Фонду є підтримка студентів та аспірантів з країн Східної та Центральної Європи, країн колишнього Радянського Союзу та країн Балканського півострова з високими досягненнями в галузі досліджень. Стипендія сплачується протягом перебування здобувача у Кракові для підтримки наукового дослідження. З 1999 року майже 900 стипендій було надано бенефіціарам з 21 країни.

Протягом перебування у Кракові здобувач проводитиме наукове дослідження під керівництвом професора Ягеллонського університету між жовтнем 2018 року і червнем 2019 року (в особливих випадках перебування може бути довшим).

Документи приймаються до 15 червня 2018 року.

Більше інфомації щодо конкурсу за посиланням