• Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Стипендія для роботи з архівами у Будапешті

The Vera and Donald Blinken Open Society Archives та міжнародним фонд Visegrad оголосили про продовження стипендіальної програми в 2018/19 навчальних роках. Щорічно пропонується 15 стипендій по 2 000 євро для підтримки двотижневого стажування та проведення досліджень у Blinken OSA в Будапешті. До роботи з архівами запрошуються науковці, вчені, журналісти та митці зі сфер суспільних наук, історії, філософії та мистецтва дослідити колекції наших архівів та відрефлексувати щодо умов виробництва знань під час та після "холодної війни".

Кінцеві терміни подання заявки в навчальному році 2018/19 - 25 липня 2018 року та 15 листопада 2018 року.
Додаткова інформація за посиланням

Якщо Ви хочете дізнатись більше про історію цієї стипендії, ознайомтесь зі звітами, які доступні за посиланням