• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році
  • Конкурс Western NIS Enterprise Fund
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Дні науки 2019

Контакти:

Тетяна Олександрівна Ярошенко,

віце-президент з наукової роботи та інформатизації,

канд. іст. н., доцент

5 корпус, кімн. 309

Навчально-науковий центр:

керівник - Кострова Людмила Іванівна,

канд. хім. н., доц.

5 корпус, кімн. 310, т. 463-58-66

Ткачук Надія Володимирівна

5 корпус, кімн. 307-308, т. 463-69-74

В НаУКМА відбудеться Форум цифрового розвитку України

16 листопада 2018 року в НаУКМА відбудеться Форум цифрового розвитку України. Захід відбувається в рамках проекту «Посилення участі громадськості у створенні та імплементації цифрового порядку денного України та гармонізації цифрових ринків з ЄС та країнами СхП», що виконується за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія»

Основною метою заходу є налагодження конструктивного діалогу між зацікавленими сторонами від влади, бізнесу, громадського та експертного середовища для вироблення спільного бачення у прискоренні розвитку цифрової економіки та суспільства України.