• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році
  • Наукові школи

В НаУКМА відбудеться ХІІІ Міжнародна наукова конференція “Філософія. Нове покоління”

1-2 листопада 2018 в стінах музею НаУКМА відбудеться ХІІІ Міжнародна наукова конференція “Філософія. Нове покоління”. Тема цьогорічної конференції: "Історія філософії та філософія історії".

Історіографія в гуманітаристиці породжує багато методологічних та герменевтичних проблем. Зазвичай, мова йде про як мінімум два конкурентні підходи. Перший з них тяжіє до створення одного цілісного і несуперечливого опису минулого. Другий же руйнує спроби поєднати окремі нитки у цілісний жмут історії, розплітаючи їх на окремі самозначимі наративи. Пропонуємо долучитися до дискусії навколо проблем історіописання філософії.

Більше інформації на офіційному сайт конференції

Програма доступна за посиланням