• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Конкурс Western NIS Enterprise Fund
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році
  • Дні науки 2019
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Наука та освіта

Контакти:

Тетяна Олександрівна Ярошенко,

віце-президент з наукової роботи та інформатизації,

канд. іст. н., доцент

5 корпус, кімн. 309

Навчально-науковий центр:

керівник - Кострова Людмила Іванівна,

канд. хім. н., доц.

5 корпус, кімн. 310, т. 463-58-66

Ткачук Надія Володимирівна

5 корпус, кімн. 307-308, т. 463-69-74

В НаУКМА відбудеться ХІІІ Міжнародна наукова конференція “Філософія. Нове покоління”

1-2 листопада 2018 в стінах музею НаУКМА відбудеться ХІІІ Міжнародна наукова конференція “Філософія. Нове покоління”. Тема цьогорічної конференції: "Історія філософії та філософія історії".

Історіографія в гуманітаристиці породжує багато методологічних та герменевтичних проблем. Зазвичай, мова йде про як мінімум два конкурентні підходи. Перший з них тяжіє до створення одного цілісного і несуперечливого опису минулого. Другий же руйнує спроби поєднати окремі нитки у цілісний жмут історії, розплітаючи їх на окремі самозначимі наративи. Пропонуємо долучитися до дискусії навколо проблем історіописання філософії.

Більше інформації на офіційному сайт конференції

Програма доступна за посиланням