• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Дні науки 2019
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Конкурс Western NIS Enterprise Fund

Контакти:

Тетяна Олександрівна Ярошенко,

віце-президент з наукової роботи та інформатизації,

канд. іст. н., доцент

5 корпус, кімн. 309

Навчально-науковий центр:

керівник - Кострова Людмила Іванівна,

канд. хім. н., доц.

5 корпус, кімн. 310, т. 463-58-66

Ткачук Надія Володимирівна

5 корпус, кімн. 307-308, т. 463-69-74

Конкурс Sanofi молодим науковцям за дослідження в медицин

Конкурс Sanofi молодим науковцям за дослідження в медицині був започаткований Санофі в Україні у 2017 році у партнерстві з Національною академією медичних наук України з метою розвитку новаторських медичних дослідженьМинулого року на конкурс надійшло 101 заявок  з 17 регіонів України, що свідчить про актуальність ініціативи та неабиякий ентузіазм вчених, чия щоденна праця присвячена пошуку шляхів для поліпшення здоров’я людей.  У травні 2018 року, під час офіційної церемонії нагородження, переможці Конкурсу отримали грошові призи у розмірі 150, 100 та 50 тис. грн. за перше, друге та третє місця відповідно.

У 2018 році Санофі в Україні продовжує цю ініціативу та запрошує до участі у Конкурсі молодих науковців віком до 40 років, які мають вищу освіту та є громадянами України.

Приймання наукових досліджень триває з 28 листопада 2018 року по 28 лютого 2019 року включно.

Прес-реліз доступний за посиланням

Детальніше - за посиланням https://www.sanofi.ua