• НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році
  • Дні науки 2019
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Конкурс Western NIS Enterprise Fund
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Наука та освіта

пт. квіт. 19 @09:00 - 06:00PM
Конференція «Researchers Meet Innovators»

Контакти:

Тетяна Олександрівна Ярошенко,

віце-президент з наукової роботи та інформатизації,

канд. іст. н., доцент

5 корпус, кімн. 309

Навчально-науковий центр:

керівник - Кострова Людмила Іванівна,

канд. хім. н., доц.

5 корпус, кімн. 310, т. 463-58-66

Ткачук Надія Володимирівна

5 корпус, кімн. 307-308, т. 463-69-74

1 січня - черговий дедлайн Конкурсу Western NIS Enterprise Fund

За сприяння Фонду Western NIS Enterprise Fund з 2017 року розпочато щоквартальний конкурс проектів аспірантів, докторантів та молодих дослідників (до 35 років) з числа викладачів та співробітників НаУКМА на здобуття дослідницьких грантів для участі в міжнародних наукових конференціях, що відбуваються за кордоном. Умови конкурсу за посиланням.
До уваги дослідників НаУКМА, старших за 35 років! Гарна новина, Фонд розпочинає подібний конкурс і для вас! Умови - такі ж як і для молодих дослідників. Перший дедлайн - 1 січня 2019 р. Успіхів!

Наступний дедлайн - 1 квітня 2019р.