• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Конкурс Western NIS Enterprise Fund
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році
  • Дні науки 2019
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Наука та освіта

пт. квіт. 19 @09:00 - 06:00PM
Конференція «Researchers Meet Innovators»

Контакти:

Тетяна Олександрівна Ярошенко,

віце-президент з наукової роботи та інформатизації,

канд. іст. н., доцент

5 корпус, кімн. 309

Навчально-науковий центр:

керівник - Кострова Людмила Іванівна,

канд. хім. н., доц.

5 корпус, кімн. 310, т. 463-58-66

Ткачук Надія Володимирівна

5 корпус, кімн. 307-308, т. 463-69-74

Вітаємо перших лауреатів Фундації Лозинських

Щиро вітаємо перших лауреатів Фундації  Лозинських: у 2019 році ними стали аспіранти Докторської Школи НаУКМА Флоренко Анастасія (Прикладна математика), Ярощук Олександр (Журналістика), Гіюк Володимир (Хімія), Штефан Наталія (Біологія), Заворотько Інна (Міжнародне право).

За угодою, що укладено між НаУКМА та Фундацією Лозинських (США) наприкінці 2018 р. щороку 5 аспірантів на конкурсних засадах виборюватимуть право на отримання стипендії Лозинських - дослідницького гранту для проведення дисертаційного дослідження та поширення його результатів.

Вітаємо перших переможців!